Apie mus

Mūsų šeimos ūkio jautiena – tai produktas, kurį naudojame mes, mūsų draugai, artimieji ir vis didėjantis nuolatinių klientų ratas . Apie jautieną sklando daug mitų ir vienas didžiausių – kad ji yra kieta bei sunkiai paruošiama.  Žinoma, jautieną paruošti kiek sunkiau, nei kiaulieną, tačiau jaunų mėsinių Šarolė galvijų jautiena tuo ir ypatinga, kad ji yra kvapni ir minkšta.

Šarolė galvijai

Šarolė galvijai yra viena iš populiariausių mėsinių galvijų veislių pasaulyje, kilusi iš Prancūzijos Šarolė regiono. Šie galvijai yra žinomi dėl savo išskirtinės mėsos kokybės, kuri yra vertinama tiek vietinėse, tiek tarptautinėse rinkose. Šarolė galvijai yra dideli, stiprūs gyvuliai, turintys ryškų baltos arba šviesiai pilkos spalvos kailį, kuris yra vienas iš jų išskirtinių bruožų.

Viena iš pagrindinių Šarolė galvijų mėsos savybių yra jos minkštumas ir sultingumas. Ši mėsa pasižymi mažu riebalų kiekiu, bet tuo pačiu yra labai sultinga ir skani, dėl to ji yra labai mėgstama tarp mėsos mėgėjų. Be to, Šarolė galvijų mėsa turi aukštą baltymų kiekį ir mažai cholesterolio, todėl ji laikoma sveikesne alternatyva kitų veislių mėsai.

Šarolė galvijai yra taip pat žinomi dėl savo atsparumo ligoms ir gebėjimo prisitaikyti prie įvairių aplinkos sąlygų, kas leidžia juos auginti įvairiose pasaulio vietose. Jie yra ne tik atsparūs šalčiui, bet ir gali gerai išgyventi karštesnėse klimato sąlygose. Ši veislė taip pat yra vertinama dėl savo ilgaamžiškumo ir geros reprodukcijos savybių.

Kuom šeriame?

Tik šienas, šienainis, pačių augintos bulvės ir miltai. Mėsą tiek patys valgome tiek savo šeimos vaikams duodame.